PRODUKTY K PRODEJI

Čistící agregát chladících okruhů forem

Zařízení je kompaktní celek, který tvoří nádrž na vlastní aktivní chemickou látku, záchytná jímka, rozvody, nerezové kulové ventily, nerezová topná tyč a čidlo, digitální termostat a nerezové čerpadlo, u větších agregátů frekvenční měnič pro regulaci otáček čerpadla. Celé zařízení je pro snadnější manipulaci opatřeno dvěma pevnými a dvěma otočnými kolečky. Zařízení je pro vizuální kontrolu průtoku opatřeno průtokoměry dle počtu čištěných okruhů. Celá konstrukce je svařena z PP desek a tvoří tím samonosný celek bez nutnosti nosného rámu. Rozvody umožňují přepnutím ventilů tzv. vnitřní okruh, který slouží k dokonalému promíchání vody s koncentrátem při nasazování chemické náplně a k rychlejšímu ohřátí na provozní teplotu. Teplotu udržuje digitální termostat na 50°C.

Magnetická upínací koule NEOSPHERE

Magnetické upínací koule NEOSPHERE se používají k upevnění dílů při laserovém svařování, leštění a montáži do optimální pracovní polohy. V závislosti na geometrii a hmotnosti obrobku může být úhel naklopení nastaven až na 90°.

 

Výkonný magnetický upínač se zapíná pomocí šestihranného T-klíče, který je součástí dodávky. Otočením klíče o 120° je magnetický upínač plně aktivován, polohováním obrobku je také možná částečná aktivace. Vysoce kvalitní NEOSPHERE se skládá z polyamidového tělesa koule, ve kterém je namontován magnetický upínač s jemným pólováním.

/ co dále umíme?