Servis a opravy forem ALFA CHROM servis s. r. o.

Sídlo naší společnosti naleznete v průmyslové části města Bruntál na ulici Zahradní 2010/46E.

ALFA CHROM servis s. r. o.

Zahradní 2010/46E

792 01  Bruntál

+420 554 712 101

+420 554 712 102

info@alfachrom.cz

IČ: 26839253   /   DIČ: CZ26839253

Neváhejte kontaktovat náš tým profesionálů

Aleš Koutný

jednatel společnosti

+420 602 524 686

koutny@alfachrom.cz

Petr Marušík

vedoucí provozu

+420 602 518 531

marusik@alfachrom.cz

Markéta Ullrichová

hlavní účetní

+420 725 538 945

ullrichova@alfachrom.cz

Vojtěch Kocman

technik správy majetku a provozu, prodej čistících agregátů

+420 725 453 567

kocman@alfachrom.cz

Dawid Ciacma

obchodní zástupce - Polsko

+48 512 925 563

ciacma@alfachrom.cz

Michal Smutek

konstruktér, programátor

+420 552 306 836 | +420 724 053 990

smutek@alfachrom.cz

Štefan Zapletal

mistr provozu

+420 606 085 716

zapletal@alfachrom.cz

Jiří Jakubica

technolog, programátor

+420 552 306 836 | +420 606 080 078

jakubica@alfachrom.cz

Jiří Volek

obchodní manažer

+420 727 973 585

volek@alfachrom.cz

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Děkujeme za vaši zprávu!

ALFA CHROM servis s. r. o. ©  2017  |  Všechna práva vyhrazena!