Kontakt

ALFA CHROM servis s. r. o.

  • Zahradní 2010/46E 792 01  Bruntál
  • +420 554 712 101
  • +420 554 712 102
  • info@alfachrom.cz
  • IČ: 26839253 / DIČ: CZ26839253

Sídlo naší společnosti naleznete v průmyslové části města Bruntál na ulici Zahradní 2010/46E

Neváhejte kontaktovat náš tým profesionálů!

Aleš Koutný

jednatel společnosti

  • +420 602 524 686
  • koutny@alfachrom.cz

Petr Marušík

vedoucí provozu

  • +420 602 518 531
  • marusik@alfachrom.cz

Markéta Ullrichová

hlavní účetní

  • +420 725 538 945
  • ullrichova@alfachrom.cz

Vojtěch Kocman

technik správy majetku a provozu, prodej čistících agregátů

  • +420 725 453 567
  • kocman@alfachrom.cz

Ing. Dawid Ciacma

obchodní zástupce - Polsko

  • +48 512 925 563
  • ciacma@alfachrom.cz

Jiří Jakubica

technolog, programátor

  • +420 552 306 836 | +420 606 080 078
  • jakubica@alfachrom.cz

Ing. Jiří Volek

obchodní manažer

  • +420 727 973 585
  • volek@alfachrom.cz

Petr Hyvnar

mistr

  • +420 606 085 716
  • hyvnar@alfachrom.cz

Jiří Lašák

konstruktér / technolog

  • +420 727 922 540
  • lasak@alfachrom.cz

Jan Lašák

konstruktér / technolog

  • +420 724 053 990
  • jan.lasak@alfachrom.cz

Pavel Daníšek

konstruktér / technolog

  • +420 724 288 778
  • danisek@alfachrom.cz

Ing. Petr Čmelík

Vedoucí obchodního oddělení

  • +420 724 327 688
  • cmelik@alfachrom.cz

Martin Rončák

technolog / programátor

  • +420 720 968 656
  • roncak@alfachrom.cz

Ing. Peter Motlo

Obchodní zástupce – Slovensko

  • +421 904 955 925
  • motlo@alfachrom.cz