K prodeji

Čistící agregát chladící okruhů forem

Zařízení je kompaktní celek, který tvoří nádrž na vlastní aktivní chemickou látku, nádrž na vodu pro proplach, záchytná jímka, PP
a PVC rozvody, nerezové ventily, nerezová topná spirála a čidlo, termostat a nerezové čerpadlo s frekvenčním měničem. V závislosti na zvolené konfiguraci lze agregát osadit digitálním průtokoměr pro přesné měření průtoku. Pro vizuální kontrolu průtoku je dle počtu čištěných chladících okruhů zařízení opatřeno plovákovými průtokoměry. Celé zařízení je pro snadnější manipulaci opatřeno dvěma pevnými a dvěma otočnými kolečky. Celá konstrukce je svařena z PP desek a tvoří tím samonosný celek bez nutnosti nosného rámu.

Pro 6 okruhů

s proplachem

Pro 12 okruhů

s proplachem

Magnetická upínací koule NEOSPHERE

Magnetické upínací koule NEOSPHERE se používají k upevnění dílů při laserovém svařování, leštění a montáži do optimální pracovní polohy. V závislosti na geometrii a hmotnosti obrobku může být úhel naklopení nastaven až na 90°.

Výkonný magnetický upínač se zapíná pomocí šestihranného T-klíče, který je součástí dodávky. Otočením klíče o 120° je magnetický upínač plně aktivován, polohováním obrobku je také možná částečná aktivace. Vysoce kvalitní NEOSPHERE se skládá z polyamidového tělesa koule, ve kterém je namontován magnetický upínač s jemným pólováním.